30 kwietnia 2013

Końcówka sezonu oczami Shane'a Brennana

Możliwe spoilery.Czy następne odcinki będą miały wpływ na finał, czy jest on niezależny?

Napięcie jest budowane przez kilka odcinków i ostatecznie doprowadzi do najpotężniejszego odcinka finałowego jaki zrobiliśmy. Kończy się on w naprawdę przerażającym miejscu.Ale po kolei. Porozmawiajmy o najbliższym odcinku zatytułowanym Raven & the Swans, w którym gościnnie wystąpi Andrea Roth.

Zobaczymy kilka wskazówek odnośnie przeszłości Hetty, a Andrea jest jej częścią. Zobaczymy coś, czego nie widzieliśmy wcześniej. Wiemy, że Hetty i Callen są w pewnym stopniu ze sobą powiązani, ponieważ Hetty była odpowiedzialna za opiekę Callena, gdy ten był dzieckiem, umieszczając go w domach zastępczych oraz przez próbę  kształtowania go. Ten odcinek odkrywa kolejną część historii, ale to, czego dowiaduje się Callen to bardziej rewelacje. Pomiędzy Hetty i Callenem dochodzi do wybuchu. Czegoś takiego nie widzieliśmy wcześniej. Callen dosłownie ją atakuje.


Czy w przyszłotygodniowym odcinku Jeananne Goossen zagra 'źródło' Deeksa?Zagra ona uwodzicielską Monikę. Deeks będzie pracował pod przykrywką z piękną kobietą, ale Kensi nie będzie o to zazdrosna. To się po prostu nie stanie. Oczywiście zobaczymy odrobinę zazdrości, ponieważ Deeks, jak na tajnego agenta przystało, bardzo wczuje się w swoją rolę. To wywrze presję na ich związek i zapali lont w odcinku finałowym, w którym powróci Sidorov.

Wracając do Raven & the Swan, ludzie, którzy kochają związek Kensi i Deeksa, nie powinni przegapić tego odcinka. Mimo że w odcinku jest bardzo dużo Callena i Hetty, znajdzie się również miejsce na przezabawną scenę z Densi.


Barret Foa zdradził, że w odcinku finałowym, dysponujecie prawdziwą 'ligą złoczyńców'.


Bo tak dokładnie jest. Oprócz Sidorova zobaczymy Kameleona, który powróci w bardzo zaskakujący sposób. Odcinek ma bardzo wysoką stawkę związaną z zaginionymi bombami nuklearnymi. Nie możecie przegapić pierwszych 30 sekund. Wydarzy się tam coś niespodziewanego, a to dopiero początek.


I Hetty ponownie zamieni partnerów?Zgadza się.  Za każdym razem, gdy Sam i Deeks pracują razem, wiesz, że dojdzie do tarć pomiędzy nimi. Odcinek stawia tą dwójkę w sytuacji zagrażającej życiu, która testuje ich zaufanie. Jak mówiłem, zaprowadzi to do mrocznego zakończenia, które postawi tę dwójkę w centrum. Zobaczymy również żonę Sama oraz wątpliwości, które nim targają.
Więc możemy spodziewać się ofiar śmiertelnych?Potencjalnie są dwie i to nie postacie drugorzędne. To naprawdę jest wspaniałe zakończenie wspaniałego odcinka. Trzeba pamiętać, że nawet najlepszy plan nie zawsze dobrze się układa. A kiedy masz do czynienia z tego typu terroryzmem, czasami musisz zawrzeć nieprawdopodobne sojusze!

2 komentarze:

  1. Jak oni uśmiercą Deeks's to się zdenerwuje ! On ma być z Kensi ;D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie. Ale zdenerwuję to u mnie mało powiedziane. Zapraszam na mój blog. http://poznanie-swojej-prawdziwej-natury.blogspot.com/ jest tam wplecione NCIS.

      Usuń